Heb je vragen en/of opmerkingen?
Stuur dan graag een mail naar info@svc-2000.nl

#SamenVoorElkaar

Bestuurslid Wim Kemp benoemd tot ‘Ridder in de orde van Oranje Nassau’

Op 26 april 2024 mocht een afvaardiging van ons bestuur er getuige van zijn dat ons bestuurslid Wim Kemp door onze burgemeester de versierselen kreeg uitgereikt als ‘Ridder in de orde van Oranje Nassau’. Naast zijn verdienste voor vele andere verenigingen kreeg hij die onderscheiding ook voor zijn verdienste voor SVC2000:

  • Zo was Wim van 1976 tot 1995 Jeugdleider en tevens lid van de Jeugdcommissie;
  • Van 1995 tot 2015 was hij verenigingsscheidsrechter en daarna tot heden scheidsrechter coördinator;
  • Vanaf 30 mei 2023 is Wim toegetreden tot het toen aangetreden nieuwe bestuur;

Vanwege zijn verdienste voor de vereniging is Wim eerder in 1995 onderscheiden met de Bondsspeld van de Nederlandse Katholieke Sportfederatie (NKS) en in 2016 met de zilveren speld van de KNVB. Tijdens de nieuwjaarsinstuif in januari van dit jaar kreeg Wim ook de onderscheiding van SVC2000 als ‘lid van verdienste’.

Namens SVC2000 een dikke proficiat voor ‘onze’ Wim!