Heb je vragen en/of opmerkingen?
Stuur dan graag een mail naar info@svc-2000.nl

#SamenVoorElkaar

Naar VVV-Roda met korting!

In samenwerking met VVV-Venlo hebben wij een actie om ‘Club van de Week’ te worden bij VVV-Venlo! Met de kortingscode ‘svc2000‘ krijgen leden van onze club 30% korting op tickets voor de Limburgse Derby tegen Roda JC op zondag 19 maart om 12.15 uur.  Wanneer wij als club de meeste tickets verkopen met onze code worden we Club van de Week en mag de gehele jeugdopleiding van onze vereniging GRATIS naar VVV-Venlo – FC Eindhoven.

Steun VVV op weg naar de play-offs!

Tickets bestellen?
De kortingscode kan door leden gebruikt worden in de ticketshop van VVV-Venlo: https://tickets.vvv-venlo.nl. Per account kunnen er twee tickets gekocht worden. *Reeds gekochte tickets kunnen niet voorzien worden van een restitutie.