Heb je vragen en/of opmerkingen?
Stuur dan graag een mail naar info@svc-2000.nl

#SamenVoorElkaar

Terugblik Jeugdkamp 2022

Afgelopen donderdag en vrijdag (26 & 27 mei) vond het jeugdkamp plaats bij SVC2000. Tijdens Hemelvaart was er op Sportpark De Wijher van alles te doen voor een groep van 35 jeugdleden. Van onderlinge toernooien in de middag tot een kampvuur in de avond โ€“ twee dagen lang en gezellig bezig zijn.

๐Ÿ“ธ Tijdens het kamp zijn er enkele fotoโ€™s gemaakt. Deze zijn in te zien door op de link hieronder te klikken: bit.ly/3GsFcLo

Het waren twee gezellige dagen! Niet alleen voor de kinderen, maar ook voor de organisatie. Een speciale dank aanย ๐——๐—ฒ๐—ฐ๐—ฎ๐˜๐—ต๐—น๐—ผ๐—ป,ย ๐—ฆ๐—ฝ๐—ฟ๐—ถ๐—ป๐—ด๐˜‡๐—ฒย ๐—ฆ๐—ฝ๐—ฟ๐—ถ๐—ป๐—ด๐—ธ๐˜‚๐˜€๐˜€๐—ฒ๐—ปย ๐—ฉ๐—ฒ๐—ฟ๐—ต๐˜‚๐˜‚๐—ฟ,ย ๐—ฃ๐—ข๐—ฆ๐—ก๐—ข- ๐—ฆ๐—ฃ๐—ข๐—ฅ๐—งย enย ๐—”๐˜€๐—ฐ๐—ผ๐—ปย ๐—”๐˜‚๐˜๐—ผ๐—บ๐—ฎ๐˜๐—ถ๐˜€๐—ฒ๐—ฟ๐—ถ๐—ป๐—ดย (Remi Janssen) voor hun bijdrage door het faciliteren van ballen, springkussens, prijzen en medailles. ๐Ÿ‘

Bedankt iedereen en tot volgend jaar! ๐Ÿ‘‹