Heb je vragen en/of opmerkingen?
Stuur dan graag een mail naar info@svc-2000.nl

#SamenVoorElkaar

UPDATE: Boiler douches lokalen 9 t/m 12 gemaakt

De douches in kleedlokalen 9 t/m 12 en de scheidsrechters lokalen S2 en S3 voorzien weer in warm water. Het is voor iedereen dus weer mogelijk om warm te douchen in hun eigen lokaal na een training en/of wedstrijd.

Op 18 november jl. maakte we bekend dat de douches in desbetreffende lokalen tijdelijk geen warm water konden leveren. Dit had te maken met een kapotte boiler die het water door middel van zonne-energie opwarmt. Dit voorval hebben we toen direct teruggekoppeld aan de beheerder van de lokalen: de Gemeente Roermond; die zelf ook snel doorschakelde. Door een langere levertijd heeft het even geduurd, maar kregen we afgelopen week medegedeeld dat de douches het weer doen en er weer warm water uit stroomt.

Dit betekent dus dat iedereen weer lekker warm kan douches na een training en/of wedstrijd en dat er voor de gelegenheid niet meer uitgeweken hoeft te worden naar een ander lokaal.