Heb je vragen en/of opmerkingen?
Stuur dan graag een mail naar info@svc-2000.nl

#SamenVoorElkaar

FA van Dijk & Partners wint sponsorloterij ’23/’24

Afgelopen zondag speelde het eerste elftal haar eerste competitiewedstrijd, thuis tegen VV Kessel (eindstand 0-2). Tijdens de warming-up werd, door de spelers van het eerste elftal, dit jaar bekend gemaakt wie de winnaar was van alweer de zesde editie van de jaarlijkse sponsorloterij.

De spelers kwamen met FA van Dijk & Partners op de borst de kleedkamers uit om te beginnen aan de voorbereiding van de wedstrijd.

Deelnemers

We willen de volgende deelnemers nogmaals bedanken voor hun deelname aan de zesde editie van de sponsorloterij. Samen waren onderstaande bedrijven goed voor 15 verkochte loten:

 • Mobu Staalmontage BV
 • Simons Steiger- en tentenbouw
 • Cabollet Hoveniers
 • ASAT.nl
 • GROBA
 • Bandenservice Remco
 • Infonitoo
 • Remax – De Makelaar
 • Linssen Veiligheid
 • TomsTravel (2 loten)
 • Fa van Dijk & Partners (winnaar)
 • Stukadoorsbedrijf Leudal
 • NeelDrinks
 • Aannemersbedrijf J. Metsemakers


De logo’s van bovenstaande bedrijven zullen vanaf nu zichtaar zijn op de website onder het kopje Sponsoren > Sponsorloterij. Tevens zullen alle logo’s zo snel als mogelijk op de TV in onze kantine komen te staan als sponsor en zal er opnieuw een aantal reclameborden geproduceerd worden met de logo’s van deze sponsoren.