Heb je vragen en/of opmerkingen?
Stuur dan graag een mail naar info@svc-2000.nl

#SamenVoorElkaar

Stem op SVC2000 tijdens de RaboClubsupport

Alle leden van de Rabobank kunnen vanaf maandag 4 september tot en met 26 september weer stemmen voor de RaboClubsupport. Ook dit jaar kan er weer gestemd worden op SVC2000. Stemmen kan zoals altijd via de Rabo App of via rabobank.nl/clubsupport.

Ons doel

Onze club spaart – net als vorig jaar – voor extra faciliteiten voor de jeugd bij ons op de club, met als doel om de jeugd voor of na de wedstrijden te kunnen vermaken. Nu de verbouwing van de kantine zo goed als bijna af is, hebben we in de voormalige ‘De Aftrap’ plannen om wat extra spellen / activiteiten te plaatsen.

Stem je op ons?

Ben je lid van de Rabobank en draag je SVC2000 een warm hart toe? Vergeet dan niet om één van je stemmen aan onze club te geven, zodat we een mooi bedrag op kunnen halen!