Heb je vragen en/of opmerkingen?
Stuur dan graag een mail naar info@svc-2000.nl

#SamenVoorElkaar

In Memoriam: Ger Thijssen

Zaterdagochtend kregen we het vervelende nieuws dat één van onze oudste leden helaas is overleden. Ger Thijssen (76 jaar) was altijd een vast gezicht rondom de wedstrijden van ons eerste elftal. Ook dit seizoen kwam Ger samen met zijn vrouw Wilma elke thuiswedstrijd onze mannen aanmoedigen. De laatste weken moesten we Ger helaas al missen en we zullen hem blijven missen in de toekomst.

Tijdens de laatste nieuwjaarsreceptie in januari werd Ger nog in het zonnetje gezet omdat hij de mijlpaal als 60 jaar lid van de club – tot 2000 als lid van KSV Swift ’36 – had behaald. Tijdens de wedstrijd van gisteren tegen Spaubeek speelde het eerste elftal daarom met rouwbanden om het verlies van Ger aandacht te geven.

We wensen Wilma, kinderen, kleinkinderen, verdere familie, vrienden en bekenden veel sterkte met dit verlies.