Heb je vragen en/of opmerkingen?
Stuur dan graag een mail naar info@svc-2000.nl

#SamenVoorElkaar

Sponsoren in het zonnetje ☀️ gezet!

Afgelopen weken heeft de commissie Sponsoring & PR alle deelnemers van de sponsorloterij, bord sponsoren en samenwerkingspartners een bezoekje gebracht om een “klein” pakketje te overhandigen. Op deze manier willen we ze bedanken voor de sponsoring die ze het afgelopen jaar hebben gedaan aan onze vereniging.

In het pakketje zitten enkele SVC2000 artikelen die ze kunnen gebruiken om te laten zien dat ze verbonden zijn aan onze club. Daarnaast zat er een lekkere wijn in om van te genieten. Nogmaals bedankt aan alle sponsoren en partners die iets voor SVC2000 hebben betekend het afgelopen jaar en op naar een nog mooier 2023!

Wil jij ook sponsor worden van SVC2000?
Check de sponsormogelijkheden dan op onze website en vul dit formulier in, dan gaan we ook voor jou aan de slag!