Heb je vragen en/of opmerkingen?
Stuur dan graag een mail naar info@svc-2000.nl

#SamenVoorElkaar

Winnaar ontwerpwedstrijd bekend

Op vrijdag 21 juni tijdens de vrijwilligers- en sponsoravond bij SVC2000 werd de winnaar van het nieuwe wedstrijdshirt bekendgemaakt. Voor het oog van de aanwezigen werd onthuld welk ontwerp binnenkort door alle spelende leden zal worden gedragen. De afgelopen periode hebben alle leden kunnen stemmen op hun favoriete inzending. Met een grote meerderheid hebben de leden gekozen voor Ontwerp 3.

Alle stemmen zijn één voor één en zorgvuldig geteld nadat de deadline voor het stemmen verstreken was. Hieronder een klein overzicht van het aantal stemmen per ontwerp:

  • Ontwerp #1 – 11 stemmen
  • Ontwerp #2 – 16 stemmen
  • Ontwerp #3 – 317 stemmen

Met deze uitslag is de winnaar bekend. Allereerst willen we iedereen bedanken voor het inzenden van hun ontwerpen en voor het stemmen op jullie favoriet. Het is de bedoeling dat in de loop van het komende seizoen elk team uiteindelijk wordt voorzien van deze nieuwe shirts.

Meer informatie over hoe teams de nieuwe shirts kunnen bestellen volgt op korte termijn…