Heb je vragen en/of opmerkingen?
Stuur dan graag een mail naar info@svc-2000.nl

#SamenVoorElkaar

Winnaar sponsorloterij 22/23 bekend

Op zaterdag 27 augustus jl. was het de eer aan de coach van onze Friese gasten uit Tzum om de winnaar van de sponsorloterij bekend te maken. Uit de goedgevulde vaas met 20 verkochte loten werd Cabollet Hoveniers  – net als de laatste editie in 2019 – verkozen tot nieuwe hoofdsponsor van het eerste elftal voor het aankomende seizoen.

Deelnemers

We willen alle deelnemers bedanken dat ze met één (of meerdere) loten hebben meegedaan aan de sponsorloterij editie 22/23. Door het verkopen van 20 loten hebben we het doel dat we vooraf als sponsor-commissie hadden vastgesteld behaald. De volgende deelnemers hebben meegedaan aan de loterij, maar hebben naast de hoofdprijs gevist:

 • Twentytwo Streetfood & Cocktailbar
 • Aannemersbedrijf J. Metsemakers (2 loten)
 • Autoschade Peter Brouwers
 • Damen Makelaardij
 • G. Sars Installatiebedrijf
 • GROBA
 • Sanimania
 • Sars Installaties
 • TCM Elektrotechniek
 • Van Tuijl Beheer & Vastgoed
 • Mobu BV
 • TomsTravel
 • Simons Steigerbouw
 • NeelDrinks
 • Handels- en Bemiddelings Onderneming Dörenberg
 • Bart Janssen Assurantiën
 • ASAT.NL
 • Marc Fleuren – De Echte Bakker


We hopen de meeste van jullie ook volgend jaar weer te zien tijdens een nieuwe editie van de sponsorloterij!