Heb je vragen en/of opmerkingen?
Stuur dan graag een mail naar info@svc-2000.nl

#SamenVoorElkaar

Zaterdag 23 september: Doe Dag

Op zaterdag 23 september organiseert SVC2000 een Doe Dag waarbij we met wat extra handjes het onderhoudsteam willen helpen met de wekelijkse klusjes die ze hebben op het sportpark. Na enkele maanden van rust kan ons sportpark weer een opfrisbeurt gebruiken. Ook in de kantine zijn er nog enkele werkzaamheden te verrichten om ook ‘De Aftrap’ weer in gebruik te kunnen nemen. Alle hulp is welkom, vele handen maken licht werk!

Denk bijvoorbeeld aan:

  • Prullenbakken legen
  • Stickers op de tribune verwijderen
  • Dugouts opruimen
  • Onkruid weghalen
  • Reclameborden poetsen
  • Ballenvangers repareren
  • etc.

Noteer in je agenda, 23 september, aanvang 9.00 uur!