Heb je vragen en/of opmerkingen?
Stuur dan graag een mail naar info@svc-2000.nl

#SamenVoorElkaar

Uitleg stemmen nieuwe wedstrijdshirt

De ontwerpwedstrijd nadert zijn einde! Van de in totaal 16 ingezonden ontwerpen heeft het bestuur een selectie gemaakt van drie wedstrijdshirts waarop gestemd kan worden. Hoe en wanneer je precies op je favoriet kunt stemmen, leggen we je hieronder uit.

Allereerst kort over de ontwerpen, in onderstaande afbeelding hebben we ze voor jullie neergezet. Deze staan de komende tijd ook opgesteld in de kantine. Dit geeft je de mogelijkheid om de ontwerpen van dichtbij en tevens in het echt te zien. Onder de afbeelding leggen we je verder uit hoe en wanneer je kunt stemmen.

Alle spelende leden krijgen via hun leiders een stemkaartje dat ze kunnen inleveren in één van de drie zuilen in de kantine. Voor niet-spelende leden wordt een alternatieve manier verzorgt of kan een kaartje opgehaald worden op een van de stem-momenten.

Voor iedere paspop komt een zuil te staan waarin de kaartjes verzameld kunnen worden. Heb je een stemkaart, volg dan de volgende stappen:

  1. Neem je kaartje mee naar de kantine;
  2. Neem gerust de tijd om de verschillende ontwerpen te bekijken;
  3. Stop je stemkaart in de zuil die voor jouw favoriet staat;

Stemmen kan op de volgende momenten:

Wo. 22 mei (18:30 – 19:30 uur)Do. 23 mei (21:15 – 22:00  uur)Za. 25 mei (10:00 – 13:00 uur)
Ma. 27 mei (18:30 – 19:00 uur)Wo. 29 mei (18:30 – 19:30 uur)Za. 1 juni (10:00 – 13:00 uur)

Graag zien we jullie op een van deze momenten om een stem uit te brengen op jouw favoriet.
Veel succes allemaal met stemmen!